Odrobina Kwidzyna. VI Kwidzyński Bieg Papiernika.

  • 27.05.2015, 12:04
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Odrobina_papiernika_015
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak co roku śledziliśmy zmagania biegaczy na trasie Papiernika. Po zakończeniu biegu sprawdziliśmy kto i skąd przyjechał do Kwidzyna aby przemierzyć dziesięciokilometrową trasę.
Jak co roku śledziliśmy zmagania biegaczy na trasie Papiernika. Po zakończeniu biegu sprawdziliśmy kto i skąd przyjechał do Kwidzyna aby przemierzyć dziesięciokilometrową trasę.

Zanim prawie 3300 osób wyruszyło ze stadionu, po raz pierwszy pobiegły dzieciaki z rodzicami. W małym Biegu Papiernika wzięło udział prawie 1200 małych biegaczy. Potem Runda Honorowa z udziałem podopiecznych Fundacji Niespodziewana Podróż. Podążając za uczestnikami "dużego" biegu sprawdziliśmy kto zdziera gardła gorąco dopingując zawodników. Pogoda była, jak najbardziej do biegania odpowiednia, więc upewniliśmy się, że rartownictwo medyczne nie miało za dużo pracy. Na koniec spotkała nas miła niespodzianka - znaleźliśmy się w gronie osób i firm wyróżnionych statuetką za pomoc i promocję Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Jescze przyjemniej zrobiło się gdy poznaliśmy wyniki najlepszych zawodników z Kwidzyna. Wierzymy, że Magda Wolf i Adam Pieniek wkrótce staną na podium jednego z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych, biegów w Polsce. Poznajcie uczestników VI Kwidzyńskiego Biegu Papiernika.


Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 12.06.2015, 17:57
A kto powiedział, że ratownik medyczny musi być ponury. Łatwiej cierpieć w obecności pogodnego człowieka.
Gość
Gość 29.05.2015, 11:37
Najlepszy był Pan Ratownik: "To nie ofiary, to ambitni ludzie, którzy przecenili swoje możliwości. Wesoły sanitariusz :)
KwidzyniakA
KwidzyniakA 28.05.2015, 17:27
Kapeć najpierw na Burmistrza Miasta Kwidzyn, a za 10 lat na prezydenta RP :):)
Gość
Gość 27.05.2015, 22:24
Kapec na Prezydenta Kwidzyna :)

Pozostałe