Majówka na Miłosnej

  • 19.05.2015, 10:55
  • Telewizja Kwidzyn
Majówka na Miłosnej
Już w najbliższą niedzielę TRW Miłosna zaprasza na majówkę. W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych ale nie tylko. Świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia.
Już w najbliższą niedzielę TRW Miłosna zaprasza na majówkę. W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych ale nie tylko. Świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia.

Tym razem organiatorzy stwiają na aktywnośc ruchową. Na młodych i tych trochę starszych czekją bezpłatne warsztaty, bijącej ostatnio rekordy popularności, zumby. Motywem przewodnim i największą atrakcją będą, już tradycyjnie, przejażdżki konne i zaprzęgami. W końcu to Miłosna. Nie zabraknie atrakcji dla najmłoszych i możliwości przekąszenia czegoś na świeżym powietrzu. Impreza dla całych rodzin. Zarezerwujcie sobie niedzielne popołudnie. Miłosna zaprasza.

 

A tak bawiliśmy się na Miłosnej w ubiegłym roku:  http://www.tv-kwidzyn.pl/37,646-dzien_otwarty_trw_milosna.html
Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Admin
Admin 23.05.2015, 08:54
Przyjmujemy, przyjmujemy i przypominamy, że trwa cisza wyborcza. Adres IP autora wpisów jest widoczny w panelu sterowania strony i to on będzie ponosił ewentualną odpowiedzialność za złamanie ustawowego zakazu agitacji wyborczej. Po zakończeniu ciszy kontrowersyjne komentarze zostaną aktywowane ponownie.
RKW
RKW 22.05.2015, 16:58
Zaskakujące wyniki I tury w skali kraju spowodowały nagły zwrot w taktyce sztabu Bronisława Komorowskiego. Pojawiły się nagłe inicjatywy przeprowadzenia referendów, o które dużo wcześniej zabiegano oraz wezwanie do publicznej debaty kontrkandydata Andrzeja Dudy. W dalszym toku kampanii mamy do czynienia z zaklinaniem rzeczywistości przez polityków PO oraz sekundujących im mediom głównego nurtu. Wbrew oczywistym faktom i krytycznym ocenom na siłę próbuje się nas przekonać, że Bronisław Komorowski jest niezastąpiony na swym stanowisku. Dalej próbuje nam się wmawiać, że wszystko to co proponuje nam PO i jej kandydat na urząd prezydenta RP jest lepsze od programu jaki oferuje nam kandydat z ramienia PiS Andrzej Duda. Jaskrawym przykładem manipulacji jest sianie zamętu w sprawie wieku emerytalnego. Bezczelne wmawianie, że wydłużony wiek emerytalny jest dobrodziejstwem, z uwagi na to że im dłużej będziemy pracować możemy liczyć na wyższe emerytury, nie wytrzymało próby czasu. Teraz, ku zaskoczeniu nawet kręgów rządowych, pojawiła się wizja emerytury po przepracowanych 40 latach. Zastanówmy się, czy jest to realne w patologicznym systemie umów śmieciowych o pracę. Jak długo można nas jeszcze bujać?
RKW
RKW 22.05.2015, 16:56
Przyjmijcie ostre wyrazy potępienia wobec stosowania cenzury prewencyjnej. Wycinanie wpisów jest przejawem tchórzostwa i dyskwalifikuje w oczach opinii publicznej.

Pozostałe