Odrobina Kwidzyna. Szkoła z Talentem.

  • 12.06.2014, 11:13
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Odrobina_utalentowanei_szkoly_014
loadingŁaduję odtwarzacz...
Talent drzemie w każdym z nas, wystarczy go tylko odkryć.

O tym, że w Kwidzynie mamy niezwykle utalentowaną młodzież, nie trzeba nikogo przekonywać. Sukcesy na polu sportowym mówią same za siebie jednak wachlarz umiejętności dzieci, na sprawności fizycznej się nie kończy. Jak się okazuje, dziedziny artystyczne też są naszą mocną stroną.

Już po raz kolejny, naprzeciw utalentowanej artystycznie młodzieży, wyszła Fundacja Filantropijna Projekt z Mieczysławem Dzikowskim na czele. To właśnie z inicjatywy prezesa instytucji, już od kilku lat, przyznawany jest tytuł Szkoły z Talentem. Walczą o niego placówki w kategorii podstawówek i gimnazjów a uczniowie rywalizują w takich kategoriach jak: fotografia, recytacja, film czy śpiew.

Która z placówek w tym roku zdobyła tytuł Szkoły z Talentem, jak na scenie prezentowali się laureaci poszczególnych kategorii, co o poziomie tegorocznej edycji sądzi pomysłodawca turnieju oraz w końcu, jakie talenty drzemią w Burmistrzu Romanie Berze? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając najnowsze wydanie Odrobiny Kwidzyna.  
 

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 14.06.2014, 07:22
Gratuluję zwycięzcom, dziękuję autorom ciekawego i ciepłego materiału.
Ewa Wiercińska
Ewa Wiercińska 13.06.2014, 07:11
Oczywiście proszę o pozostawienie jednej tylko wypowiedzi. :)))
Kłopoty sprzętowe. :)
Ewa Wiercińska
Ewa Wiercińska 13.06.2014, 07:04
Nieprzyznawanie 1 miejsca (nie pierwszy już raz, nie w jedynej kategorii) z powodu ... właściwie nie wiem z jakiego powodu, to jakaś pomyłka. Jakkolwiek to tylko międzyszkolny konkurs, a nie impreza na najwyższym poziomie, o nie wiadomo jakiej randze.
Bardzo dobry film Gimnazjum Społecznego w Kwidzynie. Gratuluję zwycięstwa (jakby nie patrzeć) i życzę dalszego powodzenia, sukcesów oraz jeszcze większej radości i satysfakcji z tworzenia... :) Trzymam kciuki.
W materiale zabrakło informacji o podstawówkach, chociażby wzmianki.
W tym miejscu, przy okazji publicznej wypowiedzi :) chcę podziękować dziewczynkom z klasy VId SP6 w Kwidzynie: Julii Kluck, Natalii Szubie, Zuzannie Arszyńskiej, Martynie Warczak, Larysie Głuszko i Darii Mierlak, które w tym roku zajęły pierwsze miejsce w konkursie filmowym. Dodam, że Julka i Natalka zostały laureatkami w poprzedniej edycji konkursu filmowego "Szkoły z talentem".
Dziewczyny tak trzymać! Gimnazjum, do którego traficie będzie miało z Was pociechę.

Reportaż sam w sobie bardzo ciekawy. Z zainteresowanie obejrzałam.
Gość
Gość 12.06.2014, 17:17
a te znowu ugniatają kapuchę...

Pozostałe