Niech się święci 1 maja!

  • 01.05.2014, 14:21
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-1_maja_014
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie umowom śmieciowym, nie podniesieniu wieku emerytalnego i nie ubożeniu społeczeństwa - pod takimi hasłami kwidzyńska lewica świętowała w tym roku 1 maja.
Nie tak hucznie i licznie, jak przed laty kwidzyńska lewica zamanifestowała przywiązanie do swoich wartości pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

Organizatorem obchodów Święta Pracy tradycyjnie był OPZZ. Tradycyjnie też jego szef Bolesław Telega wygłosił referat, w którym wyraził niezadowolenie z wielu zjawisk życia społecznego. W ogniu jego krytyki znalazł się brak zainteresowania rządu likwidacją umów śmieciowych, rosnące ceny i ubożenie społeczeństwa. Lider kwidzyńskiej lewicy Jerzy Śnieg w tym roku był nieobecny, ponieważ reprezentował Pomorze na obchodach 1 maja w Warszawie. Zebrani, po wysłuchaniu słów Bolesława Telegi złożyli kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.  

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

better dead than red!
better dead than red! 14.05.2014, 13:03
Wiadomo dlaczego oni zbierają sie przy pomniku Marszałka Piłsudskiego! dziękują Komendantowi za i piłsudczykom za to że ocalił towarzysza Bieruta i innych czerwonych towarzyszy przed niechybną śmiercią z rąk Stalina, wsadzając komunistów do więzienia!!!!!
Gość
Gość 10.05.2014, 21:50
A gdzie tow. Krzysztofiak, tow. Godzik, tow. Weryk i cała plejada innych rządzacych? Czy juz nie lubią towarzyszy radzieckiech, nawet martwych?
Gość
Gość 10.05.2014, 15:51
A gdzie weteran pracy socjalistycznej Bielawski? Poszedł na Majowe? Starość nie radość, skleroza już w ten kacapski łeb nap...la. Za rok będzie was jeszcze mniej. Szkoda mi tylko Marszałka, że musi tych pierdół słuchać. Zrobili go bez nóg, to nie może tego barana w d... kopnąć.
red is bad
red is bad 10.05.2014, 12:31
Better Dead Than Red
Gość
Gość 05.05.2014, 14:55
malutko, to ma byc ta silna reprezentacja lewicy w powiecie czy Kwidzynie?? Śmiechu warte!!!! gdzie radni SLD ???? gdzie ci młodzi gniewni, którzy rok temu zapowiadali ofensywe? .... zatrudnieni w renawie????? hahahaha!
Gość
Gość 02.05.2014, 14:11
co tak mało czerwonych, nawet radni SLd zbojkotowali impreze ( dzialanośc ograniczają jak i pozostali do braniadiet, bo na sesjach też nie są zbyt aktywni) , nie mówiąc o związkowcach od Telegi!
Marszałek
Marszałek 02.05.2014, 08:20
Mogli wziąć jakiegoś gimnazjalistę do odczytania. Może wtedy "wolę walki" byłoby lepiej widać.

Pozostałe