Galeria historii Powiśla. odc.25

  • 14.03.2014, 11:17
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Galeria_25
loadingŁaduję odtwarzacz...
LZ 127 - takie oznaczenie nosił jeden z dwóch bliźniaczych sterowców, które były największymi tego typu konstrukcjami na świecie. Graf Zeppelin, bo o nim mowa, w 25 odcinku Galerii Historii Powiśla zawija do Kwidzyna.
Mały jubileusz swojego autorskiego programu Justyna Liguz postanowiła uczcić tematem tyleż spektakularnym co nietypowym. Na warsztat bierze wizytę w Kwidzynie jednego z dwóch największych sterowców pasażerskich świata - Grafa Zeppelina. Wizyta aerostatu nad naszym miastem jest faktem bezdyskusyjnym, ale przetrwało o niej bardzo mało informacji i fotografii. W dodatku istnieją wątpliwości, co do autentyzmu zachowanych zdjęć. Zapraszamy zatem do wysłuchania opowieści o spektakularnych podróżach w stylu retro,  wyjątkowo zilustrowanej materiałami, którym musieliśmy dodać trochę blasku. Miłego rejsu na pokładzie Grafa Zeppelina.

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

darek
darek 18.03.2014, 20:54
rewelacja
Gość
Gość 14.03.2014, 17:46
Odcinek niezwykle ciekawy, okraszony humorem. Brawo Pani JUSTYNO. Historia wcale nie musi być smutna.
Gość
Gość 14.03.2014, 16:46
Pani Justyno, ten odcinek to najlepszy dowód na to, że śmiało może Pani sięgać poza historię Kwidzyna. Opowieść ciekawa, oprawa graficzna z humorem, a śledztwo przeprowadziła Pani niczym Wołoszański w Sensacjach XX wieku. Gratulacje z okazji jubileuszowego odcinka. Proszę o jeszcze:)

Pozostałe