Głosujcie na Justynę Liguz

  • 04.02.2014, 15:47
  • Telewizja Kwidzyn
Głosujcie na Justynę Liguz
Jeszcze tylko do czwartku można głosować na Blog Historyczny Justyny Liguz, w konkursie organizowanym przez portal Onet.pl.
Tylko do 6. lutego możecie zagłosować na blog Justyny Liguz w konkursie na blog roku organizowanym przez portal Onet.pl. Aby oddać głos na blog gospodyni programu Galeria Historii Powiśla, należy wysłać sms o treści G00089 na numer 7122. Koszt sms to 1,23 zł brutto. 

Blog Historyczny Jusyny Liguz już drugi raz bierze udział w konkursie Onetu. Przed rokiem wygrał etap sms-owy. Teraz pojawia się szansa na poprawienie wyniku. Tych, którzy jeszcze nie odwiedzili strony Justyny Liguz odsyłamy pod adres:  http://justynaliguz.blogspot.com/  Znajdziecie tam sporą dawkę ciekawostek i historycznych anegdot, opowiedzianych z typową dla Justyny swadą. Zachęcamy również do głosowania w plebiscycie Onetu. Dobry wynik kwidzyńskiego blogu będzie nie tylko miłą gratyfikacją dla autorki ale również dobrą promocją naszego miasta, ponieważ plebiscyt ma zasięg ogólnopolski.
Z Justną Liguz spotkamy się w najbliższym wydaniu programu Gość TV Kwidzyn i oczywiście w kolejnych wydaniach jej autorskiego programu Galeria Historii Powiśla.
Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe