Moc truchleje !

  • 24.01.2014, 15:50
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-kolendy_kdp_kuba
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chociaż Boże Narodzenie już za nami, warto obejrzeć zapierający dech w piersiach koncert kolęd, w wykonaniu dziewcząt z Klubu Dobrej Piosenki.
Klub Dobrej Piosenki w odsłonie jakiej jeszcze nie znacie. Porywające wykonania świetnie znanych kolęd, w nowych aranżacjach oraz utworów spoza naszego kręgu kulturowego, ale o podobnej tematyce.

Co prawda mamy już końcówkę stycznia, ale nie zepsuło to frekwencji na świątecznym, bądź co bądź, koncercie, który odbył się w kwidzyńskiej katedrze przed tygodniem. Tym razem dziewczyny z Klubu Dobrej Piosenki wystąpiły w towarzystwie akompaniującego im zespołu, co dodało występowi mnóstwo dynamiki. Ich koncert zarejestrował, nie bez przygód, Jakub Kira, który też mozolnie, ale z niemałą fantazją całość zmontował. Przed Państwem Klub Dobrej Piosenki widziany okiem Pana Kuby. Moc truchleje! 

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Kuba
Pan Kuba 25.01.2014, 17:53
Ahh ta maniera wypowiedzi, sugerująca posiadanie monopolu na rację. Polskie piekiełko skrajnych stanowisk i niechęci. Milutko i z tradycją! ...Niemniej jednak, podmiotem powyższego filmu są występujące solistki i muzycy. Ja tylko zrobiłem wszystko co mogłem, żeby zachować ulotne piękno minionego wieczoru. Gratulacje należy składać tym którzy byli powodem mojego w katedrze się pojawienia. Dziękuje za zaproszenie i raz jeszcze wielkie OKLASKI !!!
Gość ze  Spicha
Gość ze Spicha 25.01.2014, 07:07
No proszę bardzo. Pozytywne zdziwienie, że pan Kira czasami potrafi zrobić coś interesującego. No bo zazwyczaj jak Pan Kuba bluzga, wyzywa i kopiuje nieciekawe wzorce, to bardziej z niego taki powiatowy Pan Kupa.
Życzymy twórczej zmiany i sukcesów.
Gość
Gość 25.01.2014, 04:05
W serwisach informacyjnych nigdy. W przypadku koncertów od czasu do czasu, żeby ożywić suchą ścieżkę audio zarejestrowaną z gniazda słuchawkowego. No i oczywiście dać powód do głupich komentarzy.

Pozostałe