Odrobina Kwidzyna. Smak Jesieni.

  • 02.10.2013, 16:28
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Odrobina_jesieni_013
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ogóreczki, powidła, chlebek ze smalcem, a może pyszne gołąbki? Ilona Samborska sprawdza, jak w tym roku smakuje jesień. Mnóstwo pyszności i trochę dobrej muzyki, czyli ostatnia impreza plenerowa w tym roku.
Złota polska jesień - w tak wymarzonej scenerii odbyła się najbardziej chyba smakowita i jedna z najsympatyczniejszych imprez plenerowych w naszym mieście. W ostatnią wrześniową sobotę jesienne przysmaki opanowały kwidzyński deptak.

Mowa oczywiście o dorocznej imprezie Smak Jesieni organizowanej przez LFF Projekt. Jak co roku, swoje stoiska przygotowały kwidzyńskie szkoły. Malowniczo przyozdobione stragany uginały się pod ciężarem najprzeróżniejszych przetworów oraz dorodnych owoców i warzyw. Dzieciaki wkładały mnóstwo wysiłku, aby zachęcić mieszkańców do dokonania zakupów, ponieważ cel imprezy był szczytny. Za zebrane środki LFF Projekt zakupi wyprawki szkolne. Po latach przerwy na imprezę powróciły piekarnie. Na razie, co prawda tylko jedna - piekarnia Rochna, ale za to oferowane przez nią produkty oczarowywały smakiem. Targi Staroci i recital dziewczyn z Klubu Dobrej Piosenki dopełniały program tegorocznego Smaku Jesieni. Niezwykle smacznie zachęcamy do oglądania. Pani Elżbieta Szczukowska wyjaśni, co porządna żona powinna dodać do gołąbków, aby zyskać wdzięczność i uznanie małżonka, a Ilona Samborska odkryje, że niełatwo będzie jej schudnąć, pracując w telewizji.

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ola123
ola123 23.09.2014, 15:52
aha jaki żal]
Lukasz
Lukasz 12.10.2013, 10:45
Bardzo fajny, dobrze zrealizowany reportaż. Widać, że autorka reportażu nareszcie się rozkręca i nie prowadzi wywiadów już tak sztucznie jak we wcześniejszych materiałach. Gratuluje i życzę dalszego rozwoju...
Gość
Gość 03.10.2013, 09:13
Reportaż wspaniały. Ilonko, tak trzymaj!!!
Viki
Viki 02.10.2013, 18:07
Czytałam komentarze pod poprzednimi materiałami. Opinia, opinią ale warto trzymać chociaż troszeczkę klasy. Niestety nie wszystkie komentarze można było czytać spokojnie. Oglądając ten materiał, który jest bardzo żywo nagrany nie spodziewałam się że na koniec będzie niespodzianka. Z humorem utarcie nosa wszystkim tym, którzy przykryci masą kompleksów, szukają u innych słabości by się dowartościować. Gratuluje, powodzenia

Pozostałe