Grunt to taniec!

  • 18.03.2013, 17:32
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-grunty
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sylwetki Moniki i Jarosława Gruntów - założycieli KTT Progres
"Kiedy w Kwidzynie mówisz taniec- myślisz Grunt..." Słowa wypowiedziane przez Agnieszkę Supron na początku rozmowy najlepiej charakteryzują dokonania Moniki i Jarosława Gruntów - ludzi, którzy z tańca uczynili sposób na życie.
     Od lat zarażają oni swoją pasją kolejne pokolenia kwidzynian, a dzięki ich determinacji nasze miasto co roku gości taneczne imprezy rangi grand prix. Starania założycieli i opiekunów Kwidzyńskiego Klubu Tańca Progress zostały dostrzeżone i w tym roku nasze miasto na dwa dni zyskało miano tanecznej stolicy Polski. Zamieszczony poniżej materiał został zarejestrowany na Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach, które niejako w prezencie zafundowali nam państwo Grunt na osiemnaste urodziny swojego klubu.

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 19.03.2013, 08:47
Brawo pani Agnieszko. Świetny wywiad. Gratuluję państwu Grunt.

Pozostałe