Kugoo G-Booster - gigant wśród hulajnóg elektrycznych

  • 26.08.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kugoo G-Booster - gigant wśród hulajnóg elektrycznych
Szukasz hulajnogi, która została stworzona do jazdy w ekstremalnych warunkach? Nie lubisz się nudzić, a podróżowanie po mieście nie dostarcza Ci odpowiedniego poziomu satysfakcji i przyjemności? Doskonale to rozumiemy i wiemy jak sprawić, aby każda podróż była pełna emocji i niezapomnianych wrażeń.

Naszą propozycją jest Kugoo G-Booster. Ten model doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Dużą moc zawdzięcza aż dwóm silnikom o łącznej mocy 1800W. Kugoo G-Booster potrafi rozwinąć prędkość maksymalną do 55 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to aż 85 km. Dzięki takim parametrom wszystkie małe i duże podróże będą dostarczały ogromną dawkę pozytywnych emocji.

Kugoo G-Booster

Kugoo G-Booster to hulajnoga, która sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Ten model to gigant wśród hulajnóg elektrycznych. Posiada aż dwa silniki o łącznej mocy 1600 W. Jego solidne wykonanie oraz świetne parametry sprawiają, że Kugoo G-Booster zyskuje duże zainteresowanie wśród osób ceniących sobie niezawodność i swobodę w podróżowaniu..

Rozpędź się do 55 km/h

Dzięki aż dwóm silnikom o łącznej mocy 1600 W Kugoo G-Booster rozwinie prędkość aż do 55 km/h. Za pomocą trzech trybów jazdy możemy dostosować odpowiednią prędkość do panujących obecnie warunków na drodze.

85-kilometrowy zasięg

Kugoo G-Booster to hulajnoga z którą nie tylko osiągniesz zawrotną prędkość. Pojazd na pełnym ładowaniu jest w stanie pokonać dystans 85 km. Samo ładowanie akumulatora o pojemności 23 Ah trwa około 10 godzin. W porównaniu z zasięgiem jaki jest w stanie po tym czasie pokonać hulajnoga jest to bardzo dobry wynik.

Blokada antykradzieżowa

Hulajnoga Kugoo G-Booster została wyposażona w system antykradzieżowy. Aby uruchomić pojazd należy włożyć i przekręcić kluczyk w stacyjce pojazdu. Takie rozwiązanie to gwarancja, że produkt nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce. Producent zadbał także o bezpieczeństwo podczas jazdy samego użytkownika. Na przednim oraz tylnym kole został zamontowany hamulec tarczowy, który skutecznie wyhamowuje urządzenie. O dobre oświetlenie na drodze dba oświetlenie LED. Z przodu umieszczono aż dwie lampki. Na tyle natomiast zostało zamontowane czerwone światło pozycyjne. Dzwonek znajdujący się na kierownicy ostrzeże kogo trzeba w razie konieczności.

Wygoda w podróżowaniu

Podróżowanie hulajnogą Kugoo G-Booster to niezwykły komfort i wygoda. Duże, 10-calowe opony tłumią wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Kugoo G-Booster poradzi sobie z obciążeniem do 120 kg. Dodatkowo w hulajnodze został zamontowany system składania, dzięki któremu możemy złożyć kierownicę wzdłuż podestu. Na wyświetlaczu pokazywane są informację dotyczące aktualnej prędkości, poziomu naładowania baterii, wybranym trybie czy aktualnej ilości mocy.

Podsumowanie - Kugoo G-Booster

Jeśli szukasz hulajnogi elektrycznej, która dostarczy Ci nieco adrenaliny i ogromną ilość satysfakcji z podróżowania to Kugoo G-Booster jest właśnie dla Ciebie. Ten model został stworzony do zadań specjalnych. Kugoo G-Booster spełni Twoje oczekiwania! Także cena urządzenia jak na model terenowo-miejski jest niezwykle atrakcyjna.

 

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: