Niedziela, 16.06.2019

W poszukiwaniu myszy idealnej dla gracza

  • 19.07.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
W poszukiwaniu myszy idealnej dla gracza
Jeśli jesteś typowym pecetowcem i wprost uwielbiasz wolne wieczory spędzać nad najnowszą częścią ukochanej serii, na pewno nie raz i nie dwa zastanawiałeś się nad tym, jaki typ myszy gamingowej najlepiej wesprze Cię w rozgrywce. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przegląd najciekawszych myszy przeznaczonych do gier.

Sharkoon Shark Force Gaming Maus – świetna mysz za niewielkie pieniądze

Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, mysz Sharkoon Shark Force może być dla Ciebie idealna. Doskonały stosunek jakości do ceny, ergonomiczna konstrukcja, kolorystyka do wyboru (czerń, zieleń, biel, róż), prosta instalacja i szybko reagujący czujnik ruchu – wszystkie te cechy sprawiają, że mysz warta jest uwagi gracza. Sharkoon Shark Force ma wszystko to, czego oczekuje się od urządzenia peryferyjnego w tej kategorii cenowej. Jeżeli szukasz funkcjonalnej myszy gamingowej, zajrzyj na stronę sklepu http://www.gaming-maus.net/.

VicTsing ZELOTES – nowoczesny design i jakość wykonania

Vicseling ZELOTES został wyposażony w osiem przycisków i sześć różnych ustawień DPI. Ten model o futurystycznym, nowoczesnym wyglądzie z powodzeniem spełni oczekiwania profesjonalnych graczy.  Mysz można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami, wybierając spośród 13 różnych trybów oświetlenia. Na uwagę zasługuje także ergonomiczny kształt, który zapewnia, że mysz dobrze leży w dłoni. Czułość urządzenia można regulować przy użyciu przycisku DPI.

HAVIT HV-MS672 LED – lekka waga i dobra ergonomia
To kolejna mysz gamingowa, którą możemy polecić. Model HAVIT HV-MS672 LED cechuje przede wszystkim dobre dopasowanie do kształtu dłoni, niewielka waga, dobre wyważenie oraz dodatkowe przyciski funkcjonalne. Krótki czas reakcji gwarantuje uczciwą rozgrywkę i brak opóźnień. Przycisk do ustawiania prędkości jest łatwo dostępny przed kółkiem myszy. Na uwagę zasługuje również aspekt wizualny myszy, stworzony ze starannością o każdy szczegół. Zmiana koloru myszy zmienia się co kilka sekund, co stanowi wyjątkowy element dekoracyjny.

Grupa Tipmedia
Podziel się: