Sylwester w czasie pandemii

  • 29.10.2020, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Sylwester w czasie pandemii
Jak będzie wyglądał sylwester 2020/2021? Tego nie wie nikt. W dobie panującej pandemii i wielu zakazów i nakazów, nie możemy być niczego pewni. Tymczasem, ostatnie miesiące roku zmuszają nas do myślenia, co w sylwestra będziemy robić? Zostać w domu? Umówić się z parą znajomych? A może z rodziną? Bez względu na co się zdecydujesz, warto takiego sylwestra w okrojonym gronie zaplanować.

Często jest tak, że przygotowania tak bardzo nas pochłaniają, że w czasie przyjęcia jesteśmy już dość mocno zmęczeni. Trzeba posprzątać, ugotować, wyskoczyć na szybko jeszcze raz do sklepu i w końcu siebie w biegu przygotować. Tym wszystkim czynnościom towarzyszy ciągłe myślenie o kolejnych rzezach do zrobienia oraz stres, czy ze wszystkim się wyrobimy oraz czy o wszystkim pomyśleliśmy. Tymczasem, przełom 2020 i 2021 roku warto spędzić jak najlepiej. Tak żeby pożegnać już tak bardzo trudny dla wszystkich rok. Żeby odprężyć się i nastawić się na nowe. Nowe, które zapewne będzie lepsze.

Posiłki


Jeżeli nie chcesz gotować, ani organizować składkowego sylwestra, pomyśl o cateringu do domu - przykładem sprawdzonej oferty jest foodpassion.pl. Jest to świetne rozwiązanie. Zamawiasz i o określonej porze i masz wszystkie posiłki dowiezione do domu. Możesz pozostać przy samych przekąskach i daniach na zimno. W ten sposób nie będzie konieczne w ogóle stanie przy kuchni. Wystarczy, że wszystko wyłożysz na stół.

Dekoracje


Dekoracje można zrobić samemu. Kolorowe serpentyny i balony możesz zamówić przez Internet dużo wcześniej. Zostanie tylko napompowanie i rozwieszenie dekoracji.

Alkohol


Czym byłby sylwester bez bąbelków? Pamiętaj, że nie każdy musi chcieć pić alkohol lub nie każdy może. Pomyśl o tym wcześniej i jeśli wiesz, że takie osoby będą na twoim przyjęciu, kup szampana bezalkoholowego. Aktualnie znajdziesz go już niemal wszędzie. Jeśli przyjdą dzieci, nie zapomnij o owocowym szampanie również dla nich.

Muzyka, gry, zabawy


Nie ma nic gorszego, jak brak przygotowanej play listy na domówce, na której uczestnicy chcą tańczyć. Internetowe portale co chwila przerywają muzykę reklamami. Pomyśl o tym wcześniej i użyj do puszczania muzyki np. Spotify, które nie ma reklam. Musisz tylko wcześniej stworzyć swoją listę przebojów. Jeśli twoje towarzystwo nie jest za tańczeniem, pomyśl o grach i zabawach. Mogą to być karty lub gry planszowe. Możesz skorzystać z gier towarzyskich na konsole. A możecie po prostu spędzić ten wieczór snując długie rozmowy. Decyzja należy do was!
Jeśli o wszystkich wymienionych punktach pomyślisz trochę wcześniej, z pewnością będzie to udany sylwester, nawet jeśli pandemia będzie trwała. Jedzenie, picie i dobre towarzystwo to podstawa, której nie są w stanie zastąpić nawet najbardziej wyrafinowane bale.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: