Azadirachta indica, czyli jak pozbyć się łupieżu

  • 29.05.2021, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Azadirachta indica, czyli jak pozbyć się łupieżu
Łupież to choroba, która dosięga bardzo wielu osób. Opadające na ramiona białe drobinki są nie tylko kłopotliwym problemem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Jak poradzić sobie z tym schodzeniem?

 

Potraktuj łupież poważnie

Łupieżu nie wolno lekceważyć, ponieważ nieleczony może przeobrazić się w bardziej zaawansowane stadium chorobowe, a mianowicie – łupież tłusty. Charakteryzuje się on powstawaniem strupów o żółtawym zabarwieniu, które z czasem odrywają się od skóry i opadają na ramiona.

Moc ziół z Azji

Azadirachta indica to zioło, znane również pod nazwą Neem. W leczeniu stosuje się sproszkowane liście rośliny. Posiada ona szereg zdrowotnych właściwości. Działa antyseptycznie, przeciwzapalnie, ściągająco i seburegulująco. Oznacza to, że Neem Azadirachta indica wprost fantastycznie ukoi podrażnioną skórę głowy, będzie zapobiegać przetłuszczaniu się włosów, a w efekcie zwalczy przyczynę powstawania łupieżu.

Azadirachta – jak stosować?

Bardzo ważne jest to, że Azadirachta Neem ma prosty skład, w którym znajdziemy tylko jedną pozycję – sproszkowane liście. Użycie preparatu nie jest skomplikowane. Należy wymieszać go z wodą, zgodnie z zaleceniami producenta. Gdy otrzymasz konsystencję gęstej śmietany, rozprowadź kosmetyk po włosach od nasady, aż po same końce. Taką maskę pozostaw na minimum kwadrans, po czym dokładnie spłucz ciepłą wodą.

Różnicę dostrzeżesz już po pierwszym użyciu. Aby jednak wyleczyć łupież, kurację należy regularnie powtarzać.

Wejdź na https://kosmetykiorientu.pl/ i sprawdź ofertę kosmetyków orientu!

Gdzie kupić Neem Azadirachta Indica

To produkt, który sprowadzany jest z Indii. Warto sięgać właśnie jedynie po tego typu kosmetyki. Na próżno szukać Azadirachty w drogeriach. Większe szanse na powodzenie będziesz mieć w sieci. Najlepiej postawić na internetowe sklepy specjalistyczne, oferujące produkty z Krajów Orientu. Zyskasz wtedy pewność, że kosmetyk jest oryginalny i pochodzi z godnego zaufania źródła.


 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: