Niedziela, 16.06.2019

Odpowiedni wybór spacerówki dla malucha

  • 17.08.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Odpowiedni wybór spacerówki dla malucha
Producenci wózków spacerowych starają się wychodzić ku potrzebom rodziców i ułatwić im opiekę nad dzieckiem. Jedną z najważniejszych decyzji, podejmowanych przez rodziców to zakup wózka dla dziecka, dlatego wybór spośród tak wielu nie jest sprawą łatwą. Współczesne wózki są idealnie wyposażone, posiadają odpowiedni system zabezpieczeń jak pięciopunktowe pasy z uprzężą, hamulec nożny, wyposażone są także w odpowiedni system wentylacji znajdujący się w budce wózka. Wózki różnią się jednak wagą oraz rodzajem kół, wymienić można koła pompowane lub piankowe, każde z nich mają swoje zalety.

Espiro Sonic to wygodny wózek polecany przez polskiego producenta, jest to wózek idealny do miasta. Wózek ten sprosta nawet najbardziej wymagającym rodzicom, jest to wózek niezwykle praktyczny oraz wygodny. Sonic jest wózkiem dla dzieci o wadze do 15 kg, jego wytrzymałość oraz zwinność w prowadzeniu to jego jedne z większych zalet. Przystosowany jest nawet do wysokich temperatur, ponieważ posiada rozwinięty system wentylacji.

Wózek posiada górne okienko wentylacyjne, oddychające tkaniny oraz tylne okienko wentylacyjne. W gorące dni dziecko najbardziej poci się na plecach, dlatego oparcie wózka posiada oddychający materiał, który zapewnia dziecku komfort podczas jazdy. Okienko zapewnia widoczność dla rodzica jak i dostęp dziecka do światła słonecznego, a tylne okienko, którego fragment tkaniny można w każdej chwili odkryć. Wózek Espiro Sonic posiada dużą, naciąganą budkę, która posiada filtry UV 50+. Poza tym posiada także regulowane oparcie, za pomocą pasków oraz regulowany podnóżek.

Dodatkową zaletą wózka jest hamulec, który znajduje się przy rączce wózka, system ten zapewnia rodzicowi komfort w korzystaniu z wózka. Koła wózka Sonic są odpowiednio amortyzowane, piankowe i wyjątkowo zwinne, nadają się do ciągłego wjeżdżania i zjeżdżania z chodnika. Wózek posiada w zestawie śpiworek na nóżki dla dziecka, na chłodniejsze dni. Można wybrać wózek z pośród kilku dowolnych, ciemniejszych kolorach.

Grupa Tipmedia
Podziel się: