Najlepszy sposób transportu towarów dla Twojej firmy

  • 02.07.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Najlepszy sposób transportu towarów dla Twojej firmy
Zastanawiasz się, która z ofert dostępnych na rynku będzie najlepsza? O wielu słyszałeś dobre opinie, a zdania niewiele się między sobą różnią? Może argumentem, który Cię przekona, jest centrum badawcze, w którym przeprowadzane są profesjonalne i naukowe testy przyczep i ich wyposażenia? Zestawy kubaturowe mają najczęściej zastosowanie w transporcie towarów lekkich, ale dużych objętościowo. To nie znaczy wcale, że możesz iść na kompromisy. Topowe rozwiązania transportowe zaprojektowane są dzięki doświadczeniu zdobytym z wieloletniej obecności na rynku oraz z myślą o długich latach bezawaryjnej służby. Testowane w centrum badawczym w celu wyłowienia wad i błędów w projekcie to silny atut firmy. Świadczy o solidności i dużym poważaniu dla klienta. Jakie przyczepy będą najlepsze?

 

Co oferują zestawy kubaturowe?

W transporcie liczy się wydajność. Im więcej uda Ci się przewieźć w krótszym czasie, tym więcej zyskujesz Ty i Twoi klienci. Maksymalizacja przestrzeni transportowej to podstawa w tej branży. Przemieszczanie coraz większej ilości towaru na drogach publicznych umożliwiają dwie rzeczy: coraz nowsze technologie produkcji naczep oraz coraz lepsza infrastruktura drogowa. Na jedną z tych rzeczy masz ogromny wpływ.  

Zestawy kubaturowe oferują ogromną przestrzeń towarową. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu podwójnej zabudowy – na samochodzie i na przyczepie, co wydłuża ich ogólną długość. Oprócz tego lekka konstrukcja pozwala na rozszerzenie przestrzeni bez znacznego powiększania masy własnej.

​Dlaczego Wielton?

Firma Wielton oferuje profesjonalne rozwiązania transportowe z najwyższej półki. Firma posiada placówkę badawczo-rozwojową, w której testowane są wszystkie produkty. Skomplikowana diagnostyka odbywa się w celu wyeliminowania wad przyczep, a następnie usunięcie błędów z projektów.

Badania mają miejsce w stacji całopojazdowej naczep i przyczep. Należy ona do jednej z najnowocześniejszych w Europie. Tworzenie nowych projektów, a później ich dalsze testowanie gwarantuje solidne i bezpieczne naczepy do przewozu różnego rodzaju ładunków.

​Jakie przyczepy będą najlepsze dla Twojej firmy?

Wielton oferuje trzy modele przyczep kubaturowych. Curtain Volume Master oferuje do 120 m³ oraz do 15 500 kg masy. Niska masa własna, zaczynająca się od 4680 kg, zapewnia większą ekonomię przejazdu i zawdzięczana jest specjalnym materiałom użytym w konstrukcji przyczep. System przejazdowy poprawia warunki załadunku, dzięki pomostowi pomiędzy zabudowami, przez który można przejeżdżać z towarem. Niech niska waga Cię nie zmyli! Przyczepy wykonane są z wysokowytrzymałej stali S700. Zabudowa przestrzenna liczy sobie 16,4 m (z odstępem min. 0,75 m).

Curtain Volume Light Master to lekkie zestawy specjalistyczne o masie od 13 000 kg i kubaturze nie większej niż 120 m³. Transport ładunków lekkich, jak np. styropian czy puszki aluminiowe to idealne zastosowanie dla jednoosiowego zestawu. Mają one dach podnoszony hydraulicznie oraz uchwyty mocowania ładunku na słupku przednim. Monitorowanie funkcji odbywać się może zdalnie, za pomocą smartfona lub tabletu. Drabina aluminiowa jest na wyposażeniu standardowym. Nad trapem przejazdowym znajduje się wypełnienie, co zabezpiecza ładunek przed przemieszczeniem.

Side Volume Master to zabudowa kurtynowo-burtowa na przyczepie dwuosiowej nadaje się najbardziej do transportowania towarów o dużej objętości ładunkowej. Jednak jej konstrukcja jest uniwersalna i umożliwia przewóz luzem, paczek zbiorczych lub palet. Jej masa zaczyna się od 16 000 kg, a kubatura nie przekracza 120 m³. Burta może mieć wysokość 400, 600 lub 800 mm. Występuje również w wydaniu celnym. Jest to bardzo solidna konstrukcja o wzmocnionych zawiasach i rozsuwanym dachu.

Postaw na profesjonalizm

W przyczepach Wielton stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Wykorzystywane są sprzęgi i zawieszenie pneumatyczne wykonane przez topowe firmy na rynku. Osprzęt i akcesoria naczep gwarantują trwałe i bezawaryjne działanie przez lata. Inwestycja w jedną z najlepszych ofert na rynku oznacza profesjonalne i poważne podejście do swoich klientów. Zagwarantuj sobie sukces i postaw na Wielton!

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: