Dekoracje sali weselnej – 4 wskazówki, które pomogą Ci zadbać o wystrój

  • 29.09.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Dekoracje sali weselnej – 4 wskazówki, które pomogą Ci zadbać o wystrój
Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Bardzo ważne jest więc, żeby szeroko zakrojone przygotowania zakończyły się pełnym sukcesem. Aby tak się stało, warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły, dzięki którym sala weselna będzie wyglądać jak z bajki. Zatem na co zwrócić uwagę i po jakie rozwiązania sięgnąć? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

 

1. Postaw na klimatyczne akcesoria

Jednym z najpopularniejszych gadżetów są bez wątpienia klimatyczne lampki LED. W zależności od Twoich preferencji możesz postawić je na weselnych stołach lub rozwiesić na balustradach, kolumnach czy pod sufitem. Innym, równie ciekawym pomysłem są tradycyjne świece w pięknych, stylizowanych stojakach. Zdecydowanie bardziej praktyczne i komfortowe w obsłudze okazują się jednak lampki. Szerokie możliwość wyboru kolorów i designu pozwalają na dostosowanie stylu do innych elementów wystroju. Najlepiej się po delikatne, ciepłe kolory, które tworzą wyjątkowo przyjemną atmosfery.

Na bardziej wyraziste odcienie zdecydujcie się natomiast w sali tanecznej. Doskonałym rozwiązaniem będzie zainstalowanie dyskotekowych świateł obrotowych, które emitują różnorodne barwy. Żywe kolory dodadzą tańczącym energii, wprawią ich w dobry nastrój i będą świetnie współgrać z pełną temperamentu muzyką, dzięki czemu zabawa potrwa do białego rana.

2. Zainstaluj świetlne dekoracje

W ostatnim czasie bardzo popularność zyskały także inne świetlne dekoracje, które mają przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami, bo najlepiej prezentują się dopiero po zmroku. Obecnie praktycznie na każdym weselu można znaleźć podświetlany napis „LOVE” lub inne estetyczne dekoracje, na przykład w kształcie serca. Przykłady takich ozdób można znaleźć w galerii pod adresem https://hotelvictoria.pl/wesela/. Te nowoczesne dodatki sprawiają, że sala wygląda bardzo atrakcyjnie i efektownie. Sam napis ma ponadto symboliczny wymiar, przez co wiele par decyduje się na wykonywanie pamiątkowych zdjęć właśnie na tle tego gadżetu. Instalacja stanowi także atrakcję dla przybyłych gości i dzieci, które uwielbiają świecące ozdoby, szczególnie gdy przybierają one tak imponujące rozmiary.

3. Balonowe aranżacje

Warto stawiać na rozwiązania nowoczesne, ale nie należy zapominać o już sprawdzonych dekoracjach. Do takich z pewnością należą weselne instalacje z balonów, którymi można przyozdobić praktycznie każdą przestrzeń. Decydując się na ten krok, polecamy skorzystać z helu, ponieważ balony napompowane tym gazem samoistnie się unoszą. Fakt ten ma niebagatelne znaczenie, jeśli mowa o rozbudowanych kompozycjach zamontowanych na przykład pod sufitem. Używając helu, masz pewność, że balony nie będą opadać, ale cały wieczór i noc pięknie się prezentować. Do wyboru jest niezliczona ilość kolorów i odcieni, a nawet produkty przezroczyste. Dużym zainteresowaniem cieszą się też balony z okolicznościowymi grafikami.

4. Kwiatów i bukietów nigdy dość

Niezastąpione podczas dekorowania sali weselnej są również kwiaty. Nadają one przestrzeni lekkości, efektownego wyglądu i emanują naturalnym pięknem. Wybierając kwiaty do udekorowania sali weselnej, należy pamiętać o dostosowaniu ich barwy do ogólnego wystroju balowej przestrzeni. Nie należy się bać bardziej odważnych rozwiązań. Bukiety we flakonach na stole prezentują się perfekcyjnie, jednak równie interesującym rozwiązaniem będzie podwieszenie kwiecistych aranżacji pod żyrandolami czy przyozdobienie nimi obrusów zwisających do ziemi. Kwieciste akcenty świetnie sprawdzą się również na kotarach, zasłonach i firanach. Przykłady pięknych kompozycji kwiatowych w sali weselnej można znaleźć w galerii na stronie hotelvictoria.pl.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: