Luksusowy i praktyczny wózek wielofunkcyjny

  • 18.11.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Luksusowy i praktyczny wózek wielofunkcyjny
Przybycie na świat planowanego i długo wyczekiwanego dziecka to niesamowita radość dla rodziców oraz nieopisane przeżycie, tym bardziej, gdy dziecko jest zdrowe.

To dla większości osób pełen magii i nadziei czas. Jednak są to także chwile niepewności, w tym czasie rodzice planują poświęcenie czasu na potrzebne dziecku zakupy. W chwili, gdy rodzina planuje więcej dzieci, rodzice szukają tych najlepszych rzeczy dla malucha.

Mogą to być produkty typowe jak i ekskluzywne, zwykle są to produkty znanych producentów, reklamowane prasie czy telewizji. Klienci mający wymagania mogą wybierać z wielu dostępnych ofert, mogą dotyczyć one akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych, czy wózków wielofunkcyjnych, zabawek czy ubrań. Jednak często w pierwszej kolejności poszukiwany jest wózek.

Doskonałym typem ekskluzywnego wózka jest atrakcyjny oraz kompaktowy Silver Cross Surf 3 Special Edition. To wózek brytyjskiego producenta, klasy Premium. Jest on zaliczany do wielofunkcyjnych wózków, w którym zastosowano wysokogatunkowe materiały, a więc jakość wykonania wózka Silver Cross Surf 3 Special Edition zwiększa zainteresowanie osób poszukujących specjalnego wózka.

Silver Cross to w świecie wózków naprawdę wyjątkowy model, posiada dwustronną luksusową wkładkę siedziska, która ma dwie możliwości użytkowania: strona oddychająca na letnie dni i strona cieplejsza na jesienno-zimowe dni. Wszystkie te zalety wózka, pozytywie wpływają na komfort dziecka.

Wózek Silver Cross wyposażony jest w szeroką oraz wygodną dla malucha, nie za dużą gondolę, która wyściełana jest bambusowym materacem, który „oddycha”. Budka wózka to 100% ochrony przed słońcem, wyposażona jest w filtr UPF 50+.

Wózek posiada 4 amortyzowane i pompowane koła, które dzięki użytej najnowszej wzmocnionej technologii, radzą sobie we wszystkich warunkach. Wózek Silver Cross Surf 3 Special Edition jest wręcz stworzony do systemu podróżnego z fotelikiem samochodowym. Wózek posiada w zestawie atrakcyjne dodatki takie jak folia przeciwdeszczowa, osłona na nóżki, praktyczna torba z przewijakiem.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: