Najlepszy i najtańszy parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo

  • 31.05.2022, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Najlepszy i najtańszy parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Aby oszczędzić sobie stresu i niepotrzebnych nerwów przed wylotem, lepiej z odpowiednim wyprzedzeniem przemyśleć i zorganizować sposób dotarcia na lotnisko. Jaka opcja jest najbardziej komfortowa? Oczywiście dojazd własnym samochodem! Pozostaje jednak jeszcze kwestia parkingu… Tu z pomocą przychodzi START Parking! Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać.

Parking lotnisko Gdańsk? Tylko START Parking!

Wylatując z Rębiechowa, masz do wyboru kilka opcji parkingowych. Pierwszą z nich są parkingi dostępne na terenie lotniska. Minusem jest ich wysoka cena, w której poza miejscem parkingowym otrzymujesz tak naprawdę niewiele, bowiem parkingi nie są strzeżone. Wydajesz więc sporo, bez gwarancji bezpieczeństwa Twojego pojazdu.

W START Parking doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest spokój i beztroska podczas wyjazdu. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której na wakacjach lub weekendowym wyjeździe myślisz o tym, czy Twój samochód będzie na Ciebie czekał po powrocie, a jeśli tak, to w jakim będzie stanie… Dlatego na START Parking zapewniamy całodobową ochronę przez wykwalifikowaną firmę ochroniarską oraz monitoring za pomocą zaawansowanych technologii. 

I to wszystko w cenie aż o 40% niższej niż te, które oferowane są na parkingach na lotnisku! Zaoszczędzone pieniądze możesz więc wydać na swoje przyjemności lub po prostu na... kolejny wylot. Otrzymujesz od nas Gwarancję Najniższej Ceny, co oznacza, że jeśli znajdziesz w okolicy inny tańszy parking, zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Parking tuż przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

START Parking od terminala lotniczego dzieli jedynie odległość 800 metrów. Jeśli zdecydujesz się przejść ten dystans pieszo, zajmie Ci to maksymalnie 9 minut. Jest jednak możliwość skorzystania z transferu na i z lotniska. Wystarczy, że wybierzesz pakiet Plus, w ramach którego zapewniamy wygodny transport i pomoc z bagażami. 

Umożliwiamy także wygodny system rezerwacji miejsc, dzięki któremu nie musisz się martwić, czy w dniu wylotu znajdziesz miejsce dla swojego pojazdu. Jeśli zarezerwujesz je przez formularz dostępny na Startparking.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, miejsce będzie na Ciebie czekało, a Ty zaoszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu i pośpiechu.

Parking lotnisko Gdańsk - dodatkowe usługi

Jeśli chcesz ubezpieczyć swoje auto na wypadek szkód parkingowych lub kradzieży, w START Parking możesz to zrobić z łatwością. W pakiecie Premium oferujemy atrakcyjne polisy z kwotą ubezpieczenia aż do 1 mln złotych. Pakiet możesz zarezerwować online lub telefonicznie.

Jak dojechać na parking lotnisko Gdańsk?

Najlepszy parking lotnisko Gdańsk, czyli START Parking, jest łatwo osiągalny od strony Obwodnicy Trójmiasta (trasa S-6). Należy podążać za znakami kierującymi do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, a następnie wjechać w ulicę Słowackiego. Jedziemy nią w kierunku lotniska aż do ronda przy samym lotnisku. Na rondzie skręcić trzeba w prawo, w ul. Spadochroniarzy. Parking znajduje się w odległości około 400 metrów od ronda, po lewej stronie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: