Szkolenia językowe dla firm - który rodzaj kursu wybraliby Twoi pracownicy?

  • 01.08.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Szkolenia językowe dla firm - który rodzaj kursu wybraliby Twoi pracownicy?
Praca w dużych firmach bardzo często wiąże się z koniecznością użycia języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Nietrudno się wobec tego domyślić, że najbardziej komfortową sytuacją dla przełożonego jest taka, w której jego pracownicy posługują się płynnie tymi językami. Jeśli szukasz centrum szkoleń językowych, które konsekwentnie utrzymuje wysoki poziom oraz odpowiada na potrzeby słuchaczy, jest nim właśnie Language Business.

O Language Business

Szkolenia językowe dla firm Language Business są tworzone przez lektorów z powołania, których pasją jest przekazywanie wiedzy dotyczącej języków obcych. Słuchacze doceniają w nas możliwości, które pozwoliły im na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych w kontekście biznesowym, ale też dodatkowo w języku ogólnym. Oferowane są szkolenia nie tylko z języka angielskiego; nauczamy również niemieckiego, francuskiego, szwedzkiego, hiszpańskiego, jak i innych europejskich języków. Dzięki świetnemu zespołowi osiągamy najlepsze efekty.

Jakie rodzaje kursów oferujemy?

Jako że zdajemy sobie sprawę z tego, że słuchacze mają różne osobowości i preferencje odnośnie metod przyswajania wiedzy, opracowaliśmy kilka rodzajów lekcji. Są to:

  • nauka z lektorem face-to-face lub online - w tym przypadku lekcje prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Każde z tych rozwiązań ma warte rozważenia zalety. W przypadku tego pierwszego, uwaga lektora skupia się w stu procentach na uczniu. Pomaga to lektorowi odnotowywać z dużą dokładnością, jakie błędy najczęściej popełnia słuchacz i z czym ma największe problemy, tak aby potem móc wspólnie nad tym popracować. Lekcje grupowe z kolei trochę bardziej sprzyjają komunikacji - nie tylko z lektorem, ale też z innymi, co jest przydatne w nauce języka obcego. Dużą popularnością cieszą się kursy angielskiego online dla firm Warszawa Language Business. Są one prowadzone w interaktywny sposób, przy wykorzystaniu wybranej platformy.

  • nauka angielskiego z aplikacją Language for Business - biznesowy angielski to jedna z praktyczniejszych kategorii nauki języków obcych, jeśli chodzi o pracę w firmie. Przy pomocy aplikacji uczniowie mogą przechodzić przez kolejne lekcje i coraz lepiej utrwalać język biznesu. Jedna lekcja zajmuje 20 minut, a przyjazny interfejs sprawia, że korzystanie z aplikacji jest całkowicie intuicyjne. Zaprojektowany przez doświadczonych metodyków kurs składa się z 321 lekcji, 7 poziomów oraz 1456 testów.

  • audyt językowy - potrzebny jest przede wszystkim w kwestii zarządzania personelem i planowania szkoleń językowych. Pozwala na dokładną ocenę możliwości językowych pracowników. Dzięki audytowi można przekonać się, jakie kompetencje władania językiem obcym powinni jeszcze zdobyć pracownicy firmy.

  • blended learning - kurs oparty na połączeniu dwóch metod nauki - lekcji z lektorem oraz tych wykonywanych poprzez aplikację. Nauka z lektorem może być prowadzona na żywo lub zdalnie. Uczenie się w taki sposób może być niezwykle efektywne, ponieważ materiał przerobiony podczas lekcji utrwalany jest następnie w aplikacji.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: