Adwokat w Europie, czyli profesjonalna pomoc za granicą

  • 02.08.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Adwokat w Europie, czyli profesjonalna pomoc za granicą
Pracując lub udając się w podróż poza terenem Polski może okazać się, że zajdzie potrzeba skorzystania z pomocy prawnika w sprawach, o których przesądza polski lub zagraniczny organ sprawiedliwości. Może to być wypadek, zaginięcie bliskiej osoby lub problemy z ubezpieczeniem. Każda z tych sytuacji jest niezwykle stresująca i wymaga profesjonalnej pomocy prawnej. Taką właśnie pomoc świadczy firma Adwokat w Europie.

Adwokat w Europie - pomoc prawna za granicą
Adwokat w Europie to firma, która powstała w 2009 roku. Na samym początku swojej działalności zajmowała się głównie pomocą prawną z zakresu wypadków, jednak bardzo szybko rozszerzyła swoją ofertę usług. Obecnie zajmuje się prowadzeniem spraw odszkodowawczych, kierowaniem roszczeń i pozwów we wszystkich państwach świata. Firma Adwokat w Europie swoją pozycję na rynku zawdzięcza doświadczonej i niezwykle wykwalifikowanej kadrze pracowników. Jakość usług pomoc prawna za granicą Adwokat w Europie wynika z obszernej wiedzy, skuteczności i indywidualnego podejścia do klienta. To właśnie dzięki nim, a także profesjonalizmowi i relacji opartej na zaufaniu, firma ciągle się rozwija i udoskonala. Wskazują to niepodważalne dane. Na tą chwilę Adwokat w Europie zatrudnia i współpracuje z  ponad 200 osobami w aż 21 krajach świata. Klienci mogą skorzystać z ich usług, nie tylko w Europie, ale również w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Izraelu.

Adwokat w Europie - pomoc o szerokim zasięgu
Gdy nieszczęśliwy wypadek miał miejsce poza terenem Polski, często nie wiadomo co powinno się zrobić. Proces odszkodowawczy bywa skomplikowany, a dodatkowo dochodzi ogromny stres związany z zaistniałą sytuacją. Dlatego tak ważne jest to, aby z pomocą udać się do specjalisty. Firma Adwokat w Europie prowadzi sprawy odszkodowawcze,  kieruje roszczenia i pozywa towarzystwa ubezpieczeniowe, które znajdują się zagranicą. Sprawia, że ich klienci mają możliwość uzyskania wyższych kot za likwidację szkody przez zagraniczne ubezpieczalnie. Oczywiście wymaga to odpowiedniej znajomości przepisów prawa w państwie, w którym doszło do wypadku, ale także dobrych kontaktów z zagranicznymi partnerami. Firma współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi oraz notariuszami z całego świata. Zapewnia to najwyższy poziom obsługi prawnej, na każdym etapie postępowania.

Czym jeszcze zajmuje się firma Adwokat w Europie?
Oprócz pomocy prawnej w całym procesie odszkodowawczym, klient może liczyć na inne usługi. wśród nich firma oferuje: prowadzenie korespondencji w języku obcym, tłumaczenie dokumentów, weryfikację wszelkich formalności, wsparcie psychologiczne oraz pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: