Studio tatuażu Warszawa. Gdy ciało staje się dziełem sztuki

  • 03.08.2022, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Studio tatuażu Warszawa. Gdy ciało staje się dziełem sztuki
Pasja, sztuka i ludzie, trzy słowa opisujące najbardziej artystyczne studio tatuażu na mapie Warszawy. Tu ciało zmienia się w dzieło sztuki, a zamiast słów używa się obrazów.

Marzysz o czarno-białym, niepowtarzalnym i ornamentalnym tatuażu? A może masz zupełnie inną wizję? Studio tatuażu Mad Królik to wyjątkowe miejsce, w którym każdy może dać upust swoim artystycznym wizjom. Tworzy je grupa profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań. Dla nich ciało to najpiękniejsze dzieło sztuki.

Studio tatuażu – unikatowe tatuaże od serca

Tatuaże artystyczne w wybranym rozmiarze i stylu, bez względu na poziom trudności. Do tego uwielbiane przez wielu style black work, new czy old school, neo traditional, dot work, realizm kolory oraz czarno-biały. W warszawskim studiu tatuażu możliwości jest wiele. Zwłaszcza że można się zdecydować również na miniaturę, napis i cover starego bądź nieudanego tatuażu. Wszystko zgodnie z zasadą: "Do wyboru, do koloru”.

Studio tatuażu Warszawa to po pierwsze nagradzani specjaliści z wiedzą, doświadczeniem i barwnym portfolio. Wykonują oryginalne prace na każdym skrawku ciała. Dla nich ciało jest jak dzieło sztuki, a obrazy wyrażają więcej niż tysiąc słów. Po drugie, w Mad Królik ważni są ludzie, którzy przychodzą, by zrealizować swoje artystyczne marzenie. Tu będą w dobrych rękach i otrzymają tatuaż wykonany "od serca". 

Studio tatuażu – klimat "jak w domu”

Sergey, Anton, Karolina i Ania. Cztery osoby, które w kilka godzin wyczarują dla Ciebie wymarzony tatuaż. Wszystko w domowej atmosferze, bez spięć i niekomfortowych warunków.

W studiu tatuażu Mad Królik ważny jest przyjazny i luźny klimat. Zdaniem miejscowych profesjonalistów poza wysokim poziomem prac, które zostają przez nich wykonane, liczy się, by miło spędzić czas. W studiu nie ma zbędnego dystansu, który wzbudza negatywne emocje. Tu nawiązują się nowe znajomości, a oprócz tego można skorzystać ze specjalistycznej porady. Jest też przestrzeń do dzielenia się ze sobą pasją do tatuowania i tatuaży.

Dla artystów Mad Królik liczy się kreatywność, zaangażowanie i otwartość na klientów. Odznacza ich duże poczucie humoru i są godni zaufania, nie tylko ze względu na liczne nagrody.

Mad Królik to przestrzeń, w której można się zrelaksować i zapomnieć o całym świecie. 

Mad Królik – tatuaż na każde ciało

Jakie jest najbardziej niepowtarzalne studio tatuażu zlokalizowane w Warszawie? Mad Królik. To miejsce, które zostało stworzone z pasji do ozdabiania ciała. Jego celem jest sprawianie radości wszystkim miłośnikom tatuażowego świata. W ofercie są dostępne różnego rodzaju tatuaże, w odmiennych stylach począwszy od kolorowego i czarno-białego, aż po dot work, geometrię, ornamental i styl graficzny.

Artyści studia Mad Królik to zakochani w sztuce profesjonaliści, którzy do każdej osoby podchodzą indywidualnie. Co więcej, są otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie. Z radością spełniają tatuażowe marzenia swoich klientów.

Odwiedź studio tatuażu Mad Królik i już dziś zmień swoje ciało w dzieło sztuki!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: