Wtorek, 22.10.2019

Nagła awaria auta? - skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów!

  • 23.01.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Nagła awaria auta? - skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów!
Awarie samochodu najczęściej powodują ogromne komplikacje w naszym życiu. Problemy pojawiają się nie tylko w sprawach prywatnych, ale także zawodowych. Niejednokrotnie ubezpieczenie nie obejmuje długoterminowego najmu samochodu zastępczego. Warto wówczas skorzystać z oferty wypożyczalni aut.

Wypożyczalnie stały się dziś codziennością, a elastyczność oferty oraz bardzo atrakcyjne warunki cenowe są dostępne dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Jedną z częściej spotykanych sytuacji, kiedy korzystamy z tego rodzaju oferty, jest niespodziewana awaria naszego samochodu.

Wypożycz auto

Dla osób, które dotknął problem niesprawnego pojazdu, rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty wypożyczalni. Samochód odbierzemy i zwrócimy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, a wypożyczając na dłuższy okres, możemy liczyć na atrakcyjne ceny. Strony internetowe wypożyczalni będą dla nas bardzo dobrym źródłem informacji o dostępnej ofercie np. https://carfree.pl/

Na co uważać wypożyczając samochód?

Każda umowa, którą zawieramy, musi nam w pełni odpowiadać. Identycznie jest z wypożyczeniem samochodu. Warto dokładnie omówić warunki, aby wszystkie zapisy były dla nas jasne. Powinniśmy brać pod uwagę nie tylko cenę, ale także komfort, brak kaucji lub atrakcyjne rabaty za dłuższy okres najmu. Konieczne jest także przeanalizowanie poradników eksperckich, które wskażą nam dokładnie, na co zwracać uwagę przy wyborze wypożyczalni samochodów (więcej informacji znajdziesz w artykule "Czym kierować się, wynajmując samochód – opinie ekspertów z Carfree").

Czy wypożyczenie samochodu jest drogie?

W sytuacji wystąpienia awarii w naszym aucie i konieczności jej sfinansowania, chcemy zaoszczędzić sobie dodatkowych wydatków. Dlatego też warto analizować dokładnie oferty wypożyczalni, aby wybrać tę, która zaoferuje nam najniższą cenę. Kartą przetargową jest zawsze okres, na jaki chcemy wynająć samochód. Postarajmy się o precyzyjne jego określenie, a pracownik wypożyczalni z pewnością zastosuje odpowiednie zniżki, jeśli najem będzie dłuższy.

Wypożyczalnie samochodów są wybawieniem dla osób, które borykają się z awarią samochodu. Często niestety ubezpieczenie nie oferuje samochodu zastępczego lub też czas, na jaki zostanie nam przyznany, jest znacznie krótszy, niż przewidywany okres naprawy. W takiej sytuacji warto wybrać odpowiednią ofertę wypożyczalni, co pozwoli nam na niezakłócone niefunkcjonowanie do czasu odbioru naszego samochodu z warsztatu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: