Czwartek, 18.07.2019

Kod promocyjny LvBet to jeden z 3 powodów, dla których warto wybrać tego bukmachera

  • 05.04.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Kod promocyjny LvBet to jeden z 3 powodów, dla których warto wybrać tego…
LvBet to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczął w grudniu 2014 roku, a od 2016, na mocy licencji nadanej przez Ministra Finansów, organizuje zakłady wzajemne przez internet. Dzięki takim atutom jak kod promocyjny LvBet, szeroka oferta gier, świeże pomysły i podejście nastawione na klienta, bukmacher zyskał grono wiernych graczy, które ciągle się powiększa.
  1. Oferta zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo i sportów wirtualnych

  2. Kod promocyjny LvBet - jeden z najlepszych według serwisu GramGrubo

  3. Projekt "Łączy nas pasja"

 

LvBet to bukmacher, którym zarządza spółka LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. W wielu rankingach internetowych zajmuje czołowe pozycje, a przez serwis GramGrubo został uznany za najlepszego bukmachera marca 2019.

 

Oferta zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo i sportów wirtualnych

 

Dyscypliny sportowe, które wchodzą w skład oferty bukmachera LvBet to nie tylko popularna piłka nożna, tenis, koszykówka lub siatkówka. LvBet przyciąga klientów głównie dyscyplinami niszowymi, mniej popularnymi, jak np. kolarstwo, rugby, badminton, curling lub zapasy. U tego bukmachera można również obstawiać na żywo. LvBet jako jeden z pierwszych wprowadził możliwość typowania wyników w sportach wirtualnych. Wyścigi konne, wyścigi chartów, wyścigi kłusaków, żużel i kolarstwo to dominujące wirtualne dyscypliny, chociaż obstawiać można też wyniki spotkań w piłce nożnej lub tenisie. Gratką są również e-sporty, takie jak SC: Go, LoL, Hearthstone, Starcraft 2 lub DoTA. Oprócz przeszło 40 dyscyplin sportowych, typować można także wyniki wydarzeń muzycznych, politycznych i kulturalnych.

 

Kod promocyjny LvBet - jeden z najlepszych według serwisu GramGrubo

 

Nowi gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem wyników u bukmachera LvBet, mogą liczyć na pakiet bonusów powitalnych na łączną kwotę 1500 zł! To niewątpliwie najbardziej atrakcyjna opcja na rynku. Już za rejestrację gracz otrzymuje bonus bez depozytu na kwotę 20 zł, a po spełnieniu określonych warunków, kod promocyjny LvBet może przynieść znaczną wygraną.

 

Projekt "Łączy nas pasja"

 

Bukmacher LvBet łączy ekspertów z osobami, które chcą poznać świat zakładów wzajemnych, dlatego powstał projekt "Łączy nas pasja", czyli ekspercki serwis informacyjno-poradnikowy. Użytkownicy mogą tam znaleźć felietony pisane przez specjalistów poszczególnych dziedzin, m.in. Krzysztofa Ignaczaka - zawodnika reprezentacji Polski w piłce siatkowej lub Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego - komentatora sportowego, zajmującego się MMA.

Grupa Tipmedia
Podziel się: