Polscy bukmacherzy. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych firmach?

  • 28.05.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Polscy bukmacherzy. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych firmach?
Wybór bukmachera warto przemyśleć z wielu względów. Najważniejszy to z całą pewnością fakt, że poszczególne firmy wypracowały zupełnie różne standardy obsługi klientów – dobrze więc upewnić, że działalność danego buka będzie nam odpowiadać. Bardzo istotna kwestia to też sprawdzenie, czy firma działa w Polsce w legalny sposób. Korzystając z usług niezarejestrowanych bukmacherów narażamy się na na konsekwencje prawne, łącznie z dotkliwą grzywną. Oto lista czterech firm, których klienci nie muszą obawiać się takich problemów.
  1. Betfan – opinie o firmie

  2. Totolotek – opinie o bukmacherze

  3. LVbet opinie. Co o firmie sądzą gracze?

  4. forBET – opinie klientów o buku

 

Betfan – opinie o firmie

Ta firma to najmłodszy gracz w polskiej branży zakładów wzajemnych – rozpoczął działalność dopiero w kwietniu 2019. Z tego oczywistego względu dotyczące Betfan opinie w sieci nie są jeszcze liczne. Ci klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z oferty nowego buka zwracają jednak uwagę na prostą w obsłudze stronę, szybki proces rejestracji oraz szeroką ofertę zakładów. Wiele więc wskazuje na to, że Betfan w najbliższej przyszłości mocno namiesza w branży.

 

Totolotek – opinie o bukmacherze

Totolotek to z kolei jeden z najdłużej działających bukmacherów – wydawaną przez Ministerstwo Finansów licencję uzyskał już w 2013. To też absolutna czołówka, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki wśród graczy (choć nie tylko, bo charakterystyczne logo firmy znają niemal wszyscy – głównie dzięki ogromnej liczbie punktów naziemnych). Działalność stacjonarna to jednak nie wszystko, bo coraz większą popularność zdobywa także strona firmy Totolotek Opinie graczy na jej temat są bardzo pozytywne – bonusy, sprawne działanie oraz szeroka oferta to najważniejsze zalety.

 

LVbet opinie. Co o firmie sądzą gracze?

LVbet to kolejna marka doskonale znana nie tylko graczom – początki jej działalności sięgają roku 2016. Na dużą rozpoznawalność wpływa na pewno fakt, że firma chętnie wspiera różne sportowe przedsięwzięcia. Jest sponsorem między innymi Wisły Kraków, Arki Gdynia, Wisły Płock, Widzewa Łódź i aktualnego mistrza Polski Piasta Gliwice. Dotyczące LVbet opinie koncentrują się przede wszystkim na sprawności działania strony oraz atrakcyjnej ofercie zakładów.

 

forBET – opinie klientów o buku

Staż tego bukmachera nie jest długi – na polskim rynku działa on zaledwie od trzech lat. Nie przeszkodziło mu to jednak zdobyć wielu klientów, którzy wystawiają forBET opinie o bardzo pozytywnym wydźwięku, chwaląc różnorodność zakładów oraz wysokie standardy obsługi klientów.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: