Biała ława do salonu, czyli luksus w kolorach bieli

  • 25.06.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Biała ława do salonu, czyli luksus w kolorach bieli
Biała ława do salonu jest jednym z najnowszych trendów w świecie desingu. To odejście od klasycznego i stonowanego wystroju w ciemnych barwach. Projektanci powracają do luksusowego stylu art deco, modernistycznego i glamour. Postaw na białe ławy o ciekawej formie!

Nowoczesność i luksus w stylu ubiegłego wieku

Kochasz stylistykę glamour lub art deco, jednak wydaje się przesadna i staromodna? Architekci wnętrz i projektanci mebli wychodzą na przeciw oczekiwaniom. Modne są połączenia stylu nowoczesnego i wyrafinowanej elegancji z lat 20., 50. i 70.  XX wieku. Kluczem jest wybór wyposażenia, które charakteryzuje się kolorem lub fakturą nawiązującą do wybranego stylu. Z drugiej strony forma tych elementów, ich kształt i sposoby wykończeń powinny być nowoczesne i designerskie. Można także postąpić dokładnie na odwrót: wybrać dodatki o formie luksusowej, wykonane z innowacyjnych materiałów. Aranżacje glamour to połączenie bieli, złota, kości słoniowej i ciekawych zdobień. W tym przypadku idealnym dodatkiem jest biała ława do salonu. Złoto jest zastąpione metalem, stalą lub aluminium, jak również drewnem. Kolorystyka jest podobna, lecz materiały nowoczesne i proste. Biała ława do salonu o ciekawej, nowoczesnej formie to kwintesencja nowej wersji glamour!

Niezwykłe, modernistyczne ławy do salonu

Ciekawe, designerskie formy nawiązują także do aranżacji w typie modernistycznym. Taka stylistyka to propozycja ponadczasowa. Aranżując wnętrza należy brać ten aspekt pod uwagę, aby po upływie lat wystrój nie stracił swego uroku. Na topie są również wnętrza monochromatyczne. I tutaj ponownie warto nawiązać do bieli, ponieważ właśnie ta barwa jest szczególnie doceniana w świecie designu. Białe wnętrza wbrew pozorom nie są nudne. Przeciwnie! Są optycznie powiększone, jasne i harmonijne. Aby uniknąć przesady, wystarczy dobrać dodatki o oryginalnych kształtach, z elementami w odcieniach metalicznych. Dobrym uzupełnieniem jest także drewno i szkło, które w takich wnętrzach są gwarancją niesamowitego efektu.

Szukasz ciekawych propozycji w kolorze białym? Biała ława do salonu to modny dodatek, który odmieni wnętrze. Wybór odpowiedniej ławy w tym kolorze bywa utrudniony. Istnieją jednak sklepy o zróżnicowanej ofercie, na przykład https://www.edinos.pl/biale-lawy.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: