Marzysz o luksusie i zmysłowej aranżacji sypialni?

  • 30.06.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Marzysz o luksusie i zmysłowej aranżacji sypialni?
Chcąc przenieść się w gustowny świat wyrafinowanych rozkoszy sypialnianych koniecznie trzeba choć raz zasnąć w otoczeniu jedwabnej pościeli. Nieziemskie uczucie błogości oraz najwyższej jakości tkaniny, wyprodukowane z naturalnego, ręcznie robionego jedwabiu morwowego można znaleźć w ofercie firmy Malbery. Jako importer i dystrybutor produktów z tego ekskluzywnego włókna, proponuje szeroki asortyment, w którym oczywiście znajduje się między innymi pościel jedwabna.

Regenerująca siła jedwabiu

Kto z nas nie marzył o komforcie zapadania w sen błogi i nieprzerwany, by rano wstać wypoczętym i bezstresowo zacząć dzień? Albo zamiast kilku zestawów pościeli na każdą porę roku posiadać jeden, który w każdych warunkach będzie odpowiadał naszym potrzebom? Wbrew pozorom jest to możliwe od dawna. Przecież już tysiące lat temu znane były niezwykłe owady, których nici są tak cenne i pożądane w produkcji najwartościowszego włókna na świecie. Oczywiście nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Warto jednak przybliżyć cechy tej tkaniny, które przemawiają za jej posiadaniem pomimo, na pierwszy rzut oka, wysokiej ceny. Jedwab jest naturalnym włóknem, którego właściwości zdrowotne są tak wielofunkcyjne. Przede wszystkim jest higroskopijny, wspaniale przyciąga wilgoć, a jednocześnie szybko schnie i pozostawia uczucie świeżości i lekkości. Jako naturalny wytwór jedwab jest hipoalergiczny oraz antystatyczny, z pewnością nie będzie siedzibą roztoczy kurzu. Bardzo cenna cecha dla osób w podeszłym wieku, których często dopadają choroby reumatoidalne oraz alergiczne. Dodatkowo jedwabna pościel posiada zdolność termoregulacji i jest oddychająca, więc idealnie dostosowuje temperaturę i utrzymuje odpowiednią ciepłotę ciała, a podczas snu człowiek nie spoci się. Jest to doskonała alternatywa dla osób z problemami dermatologicznymi lub dzieci, których skóra jest niezwykle wrażliwa na syntetyczne materiały. Jedwabny afrodyzjak

Szykowny komplet pościeli z jedwabiu, w który skład wchodzi poszewka na kołdrę, dwie poszewki na poduszki oraz prześcieradło, to inwestycja w siebie i swoje zdrowie. Jednak poza istotnymi cechami zdrowotnymi, jedwab spełnia również niezwykłą funkcję estetyczną. Sypialnia urządzona stylowo i wykwintnie, to niesamowity afrodyzjak. Zmysłowy dotyk gładkiej i połyskliwej tkaniny, której kunsztowne wykończenie oraz efektowne barwy i unikalne wzory, nadają całości wręcz erotycznego charakteru, z pewnością przyciągnie niejedno spojrzenie i zapadnie w pamięci na długo.

Nieprzeciętny wybór

W całym dostępnym asortymencie firmy nabyć można:
- luksusowe komplety pościeli z jedwabiu
- eleganckie koce 
- zdrowotne wkłady pościelowe (kołdry i poduszki)
Autentyczność  jedwabiu Malbery potwierdzona jest raportem z badań Laboratorium Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniuktóry firma może udostępnić na życzenie klienta.
Jedwab - symbol luksusu i stylu, królewska tkanina, uwielbiana przez arystokratów i ceniona przez swoje zdrowotne działanie - teraz w zasięgu ręki również dla Ciebie. Warto uczynić swoją alkowę piękniejszą i bardziej zmysłową. Zrób to dla siebie!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: