Kiedy depilacja laserowa da najlepsze efekty?

  • 17.09.2019, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Kiedy depilacja laserowa da najlepsze efekty?
Trwałe usuwanie niechcianego owłosienia z wykorzystaniem depilacji laserowej to kapitalna propozycja dla każdego, kto chce cieszyć się gładką skórą. Kiedy ta metoda pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów?

Nowoczesna depilacja laserowa w Laser Line to metoda pozwalająca na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów. Skoncentrowana wiązka lasera pozwala na usunięcie większości włosków na wszystkich partiach ciała – włoski likwiduje się wtedy na zawsze! Warto jednak zaznaczyć, że chociaż dzisiaj depilacja laserowa jest znacznie skuteczniejsza i bezpieczniejsza niż przed laty, to jednak nadal nie jest przeznaczona do wszystkich typów włosków. Kiedy będzie mogła dać najlepsze efekty, a kiedy lepiej z niej zrezygnować?

Depilacja laserowa – kiedy warto ją wybrać?

Przede wszystkim depilacja laserowa Gdynia oraz w innych miastach jest zalecana tym osobom, które posiadają ciemniejsze włoski oraz jasną skórę. Dlaczego? Wynika to z faktu, że podczas depilacji wykorzystuje się zjawisko selektywnej fototermolizy, która polega na różnicach w kolorach włosków i otaczających tkanek. Laser najsilniej działa na te włoski, które zawierają najwięcej ciemnego barwnika – melaniny. Nie działa natomiast na włoski jasne, na przykład rude, blond czy też siwe. Warto także wskazać, że depilacja laserem wymaga wykonania kilku serii zabiegów. Ma to związek z różnymi fazami wzrostu włosków. Zaleca się, aby przeprowadzić od 4 do 6 razy w odstępach co około miesiąc. Dopiero wtedy można pozbyć się praktycznie wszystkich włosków.

Depilacja laserowa Gdynia – wybierz dobry salon!

Chcesz także skorzystać z takiej metody jak depilacja laserowa? Gdynia to jedno z wielu miast, gdzie można się na nią umówić. Wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa typu „depilacja laserowa Gdynia”, aby natychmiast zapoznać się z adresami salonów zajmujących się świadczeniem tego rodzaju usług. W sieci można sprawdzić także opinie na ich temat. Na ich podstawie można następnie wybrać ten salon w Gdyni, w którym usługi będą dostępne na najwyższym poziomie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: