Legalny bukmacher, czyli kto?

  • 30.09.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Legalny bukmacher, czyli kto?
Obstawianie meczy to świetna rozrywka i sposób na dodatkowy zarobek. Trzeba jednak pamiętać o tym, że czasami pozornie niewinna gra może stać się źródłem problemów. Aby ich uniknąć, należy zawczasu dokładnie sprawdzić, czy bukmacher, któremu zaufaliśmy posiada licencję Ministerstwa Finansów.
  1. Legalny bukmacher - kto to?
  2. Lista w pełni legalnych podmiotów

Legalny bukmacher - kto to?

Legalny bukmacher to, w kilku słowach, podmiot posiadający licencję Ministerstwa Finansów. Dlaczego jest ona aż tak ważna? Przed wejściem w życie nowej ustawy o grach hazardowych, w naszym kraju funkcjonowało aż kilkudziesięciu bukmacherów internetowych. To ogromna liczba! Obecnie pozostało ich już tylko kilkunastu, bo tylko tylu spełniało wymogi Ministerstwa Finansów i mogło otrzymać wspomnianą licencję. Dzięki niej gracze mogą cieszyć się z bezpiecznej gry w sprawdzonym serwisie. Chcesz wiedzieć, jak dowiedzieć się, czy bukmacher, u którego chciałbyś zagrać jest legalnym podmiotem? To bardzo proste. Wystarczy, że wpiszesz w sieci hasło: "legalni bukmacherzy" albo "bukmacherzy z licencją" i otrzymasz mnóstwo wyników stron, na których znajdziesz szczegółowy opis każdego z serwisów. Dobrym sposobem jest także śledzenie świata graczy. Chodzi tutaj o to, aby odwiedzać strony www poświęcone obstawianiu meczy, zaglądanie na strony czołowych bukmacherów czy korzystanie z internetowych porównywarek i for dla obstawiających. Nie zapominaj też o opiniach użytkowników. To jaskinia wiedzy. Dzięki nim będziesz mógł nie tylko skonsultować listę legalnych podmiotów, ale także poradzić się w kwestii bukmacherów oferujących najlepsze warunki, bonusy i kody. 

Lista w pełni legalnych podmiotów

Jak już wspomnieliśmy, listę legalnych bukmacherów możesz bardzo łatwo znaleźć w sieci, posługując się prostymi hasłami. Pomocne okażą się też serwisy tematyczne, poświęcone obstawianiu meczy. Lista wciąż się wydłuża, dlatego aby mieć 100% pewność, warto zaglądać do sieci od czasu do czasu. Wśród legalnych podmiotów znajduje się obecnie 18 serwisów. Wśród nich czołowe firmy, takie jak: LV BET, STS, FORTUNA, czy TOTOLOTEK i ETOTO. Zwróć też uwagę na fakt, że przy liście legalnych podmiotów, często znajdziesz też szczegółowy opis bukmachera, opinię użytkowników, ogólną ocenę w rankingu, ofertę, a także bonusy i kody rabatowe. Porównywanie bukmacherów z innymi to także dobry sposób na to, aby sprawdzić czy mamy do czynienia z legalnym i uczciwym podmiotem. Jeśli bukmacher X ma zadziwiająco bogatą ofertę i rozdaje bardzo atrakcyjne bonusy, takie, jakich nikt inny jeszcze nie zastosował, może to być oznaka innowacyjnego podejścia do gry albo własnie nieuczciwych praktyk. Warto mieć się na baczności i śledzić nowinki ze świata graczy.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: