Wielkie sprzęty budowlane i profesjonalny serwis do ich konserwacji

  • 25.11.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wielkie sprzęty budowlane i profesjonalny serwis do ich konserwacji
Na placach budowy są niezastąpione, bo bez ich obecności praca straszliwie się wlecze lub jest wręcz niemożliwa do wykonania. Maszyny i sprzęty budowlane, które wykorzystuje się codziennie na milionach budów na całym świecie, miewają jednak usterki i uszkodzenia, które ktoś musi naprawić. Od szybkości i profesjonalizmu naprawy zależy też to, jak szybko maszyna wróci do pracy i czy nie pojawią się żadne opóźnienia w realizowanym projekcie.

Serwis z dojazdem

Ponieważ sama branża budowlana jest bardzo specyficzna ze względu na swoją elastyczność, takie same cechy musi posiadać profesjonalny serwis maszyn budowlanych. Co to oznacza w praktyce? Że dokonywane przez niego naprawy usterek i uszkodzeń mechanicznych powinny być również realizowane bezpośrednio na placach budowy (naprawa doraźna), a jedynie w przypadku poważniejszych awarii konieczny byłby transport do odpowiedniego warsztatu.

 

Zaplecze techniczne

Drugą sprawą jest sama technologia naprawcza i zaplecze techniczne niezbędne do prawidłowego serwisowania, naprawy oraz przeglądu maszyn budowlanych. Fachowe serwisy jak http://www.lubmasz.pl/ muszą nie tylko dysponować mechanikami, elektrykami czy specjalistami od układów hydraulicznych. Muszą mieć także odpowiedni sprzęt i narzędzia, które tylko w części pokrywają się z tradycyjnymi, które wykorzystywane są w samochodowych warsztatach.

 

Obszerna oferta usług

Profesjonalne firmy zajmujące się serwisem maszyn budowlanych świadczą często też usługi dotyczące maszyn rolniczych oraz wszelkich urządzeń z silnikami spalinowymi czy systemami hydraulicznymi (hydraulika siłowa). Wykwalifikowani pracownicy specjalizujący się w tej konkretnej dziedzinie są w stanie szybko i bezbłędnie odkryć usterkę zarówno w ciągniku rolniczym, jak i w wielkim buldożerze albo dźwigu budowlanym. Fachowy serwis bez problemu naprawi awarie związane z uszkodzonymi siłownikami, pompami, zaworami, rozdzielaczami, zapchanym filtrem oleju itp. To również miejsce, w którym każdy sprzęt budowlany albo rolniczy może przejść mechaniczny przegląd pozwalający na wyłapanie potencjalnych problemów i ich usunięcie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: