Biokominek- najlepszy przyjaciel na chłodne wieczory

  • 30.12.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Biokominek- najlepszy przyjaciel na chłodne wieczory
Biokominki z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznego kominka, oferując część jego funkcji. Idealnie nadają się do miejsc gdzie nie można zainstalować jego pierwowzoru, jednak nie tylko…

Takie małe urządzenie, tyle możliwości!

Swoją popularność biokominki zawdzięczają łatwości montażu, możliwość instalacji w dowolnych pomieszczeniach domu. Za wyjątkowość biokominka odpowiedzialna, jest także możliwość zamontowania go w mieszkaniu w bloku- jednak tylko na szczytowych piętrach, a nawet na tarasie czy balkonie. Często, biokominki spotkać możemy także w miejscach użyteczności publicznej.

 

Do wyboru do koloru!

Kupując biokominek, oprócz jego parametrów technicznych mamy do wyboru wiele wersji jego wyglądu. Kilka wariantów kolorystycznych, kształtów, pozwoli nam znaleźć biokominek idealnie komponujący się z naszym wnętrzem. Biokominek do powieszenia to naprawdę dobry wybór.

 

Biokominek- co powinniśmy wiedzieć!

Płomień emitowany przez biokominki, emitowany jest od 2 do 5 godzin, przy pełnym zbiorniku. Długość czasu działania jednokrotnym napełnieniu, zależna jest od wysokości płomienia, jaką wybierzemy. Decydując się na zakup biokominka, powinniśmy wiedzieć, że montaż urządzenia nie wymaga przyłączania go do żadnej instalacji kominowej, działanie kominka warunkuje użytkowanie specjalnego paliwa, które może mieć postać płynną lub żelową. Sposób działania urządzenia nie wytwarza dymu, za to skutkiem ubocznym jego działania jest wytwarzanie dwutlenku węgla oraz pary wodnej, dając efekt podobny do nawilżacza powietrza.

 

Biokominki pomimo faktu, iż nie mogą stanowić głównego źródła ciepła, stanowią piękny element wystroju wnętrza wzbogacając każdą aranżację. Ich funkcjonalność oraz bezproblemowość użycia (brak popiołu, czy brak konieczności podłączania pod instalację kominkową), sprawia, że biokominki cieszą się coraz większą popularnością. Dodaj ciepłą i swojemu wnętrzu, ciesząc się zaletami biokominka we własnych czterech ścianach.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: