Kubki ceramiczne z motywami religijnymi – doskonałe dla ciebie i na prezent

  • 28.02.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Kubki ceramiczne z motywami religijnymi – doskonałe dla ciebie i na prezent

Oryginalne, estetyczne i praktyczne kubki ceramiczne

Kubki z motywami religijnymi to bardzo praktyczne i estetyczne naczynia do picia kawy, herbaty, naparów z ziół i innych płynów. Cechą, która jest wyróżnia od innych kubków, są grafiki przedstawiające dzieła sakralne słynnych malarzy, cytaty, wizerunki Świętych, Matki Bożej, Jezusa. Taki kubek ceramiczny z powodzeniem można dać komuś bliskiemu w prezencie. Z pewnością będzie to oryginalny i wyjątkowy prezent, a do tego bardo użyteczny. Można codziennie pić w nim kawę i herbatę. Dla osób religijnych kubek z motywem osób czy wydarzeń Świętych będzie bardzo atrakcyjnym upominkiem. Kubki są wykonane z wysokiej jakości materiału (ceramiki), prezentują się elegancko, posiadają kolorowe grafiki, powleczone są powłoką, z której szybko zmywa się wszelkie zabrudzenia, bez obawy zniszczenia czy starcia grafiki. Można to zrobić po strumieniem wody albo w zmywarce.    

 

Szeroki wybór kubków z motywami religijnymi

Wśród szerokiej oferty produktów można znaleźć kubek z motywem religijnym na każdą okazję: kubek świąteczny z tekstem kolędy, z reniferami, wielkanocny z zajączkiem lub pisankami, z choinką, z życzeniami świątecznymi, ze Świętą Rodziną, ze Świętym Mikołajem, z choinkami, zimowym lasem, z Ojcem Świętym Franciszkiem, Benedyktem XVI, Świętym Janem Pawłem II, błogosławionym księdzem Jerzym Popiełuszką, ze Świętą Ritą, Świętą Matką Teresą, z aniołami, Archaniołem Michałem, Matką Boską Niepokalaną, Ostatnią Wieczerzą, Cudem w Ganie Galilejskiej, Aresztowaniem Pana Jezusa. W ofercie są również kubki na specjalne okazje, dedykowane specjalnym osobom, np. kubek dla dziadka i babci czy kubek dla księdza i siostry zakonnej. Niektóre kubki zawierają motywy religijne w formie komiksu, np. Jezus Zmartwychwstały, nauczanie na górze, Jezus szuka schronienia w Betlejem, objawienie św. Jana, Piotr zapiera się Jezusa, plaga egipska, proroctwo Daniela, prowadzi ślepy ślepego, Zbawienie przez Krzyż, Zwiastowanie czy Zesłanie Ducha Świętego.

 

W szerokim asortymencie kubków ceramicznych przedstawiających motywy religijne każdy wybierze coś dla siebie. Różnorodność motywów jest duża, można wybrać sobie taki, jaki nam odpowiada (na co dzień czy na okres świąteczny). Picie z takiego kubka np. w Wielkanoc, nie tylko będzie podkreślało szczególny czas, ale również sprawi, że będziemy lepiej przeżywać Święta.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: