Veranda najlepszą osłoną dla ogrodu zimowego

  • 26.03.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Veranda najlepszą osłoną dla ogrodu zimowego
Veranda to produkt stanowiący idealną osłonę dla ogrodu zimowego, który może być wykorzystywany także w trudno dostępnych miejscach, jako przesłona świetlików dachowych. Dzięki montażowi Verandy, możemy znacząco obniżyć temperaturę w pomieszczeniach domu, co łączy się z oszczędnościami, gdyż zmniejsza się nasze zapotrzebowanie na pracę klimatyzacji.

Veranda od WAKO rolety żaluzje

Produkty najwyższej jakości w najlepszych cenach oferuje sklep wakorolety.pl – w ofercie sprzedawcy znajdziemy wysokiej klasy Verandy, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta. WAKO rolety żaluzje prezentuje rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb!

Tkanina Verandy zwijana jest do aluminiowej kasety. Istnieje możliwość zatrzymania produktu na dowolnej wysokości, a to za sprawą prowadnic oraz systemów elektrycznych marki SOMFY. Zapewnia nam to maksimum wygody podczas użytkowania. Również sterowanie sprzyja naszemu komfortowi, gdyż odbywa się za pomocą naściennego przełącznika lub zdalnie - za pomocą pilota.

Veranda

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Dzięki możliwości przesuwania prowadnic, montaż Verandy jest prosty. System naciągu tkaniny pozwala utrzymać ją w napięciu nawet na bardzo dużych powierzchniach.

System Veranda posiada najwyższą, bo trzecią klasę wiatrową, co sprawia, że produkt ten jest niezwykle trwały i może posłużyć nam przez długie lata. Wybór Verandy, dostępnej w prawie 200 wersjach kolorystycznych, stanowi zatem dobrą inwestycję.

Największe zalety Verandy

Największymi zaletami produktu są jego wytrzymałość oraz właściwości termoizolujące. Veranda znacznie ogranicza ilość światła wpadającego do pomieszczenia, zapewniając nam przyjemny cień i chłód. Dodatkowo, Veranda chroni także przed hałasem. Dzięki zastosowaniu systemu elektrycznego sterowania SOMFY, zapewniony mamy pełen komfort podczas użytkowania produktu.

Verandy

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Skorzystaj z promocji!

Już teraz w WAKO rolety żaluzje trwa wiosenna promocja! Skorzystaj z rabatu w wysokości 10% na Verandy lub 5% na inne produkty od WAKO rolety żaluzje – wystarczy, że przy pomiarach podasz kod promocyjny: SSSG!  W razie pytań, skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417. Niech Twój dom odmieni się na lato!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: