Hulajnogi, którymi rozpędzisz się do 50 km/h

  • 27.05.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Hulajnogi, którymi rozpędzisz się do 50 km/h
Lubisz czasem poczuć dreszczyk adrenaliny? Pragniesz przemieszczać się z dużą prędkością po nierównych terenach? Nie lubisz nudy, a jazda tylko po mieście nie jest dla Ciebie wystarczającą rozrywką? Doskonale to rozumiemy i mamy rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Hulajnogi elektryczne rozpędzające się do ok. 50 km/h sprawią, że jazda nigdy nie była tak przyjemna i zarazem trochę szalona. Poczuj wiatr we włosach i przemierzaj nieznane tereny poza miastem! Oczywiście na co dzień hulajnoga sprawdzi się jako środek transportu do pracy, szkoły czy na uczelnię. Poniżej znajdziesz opis dwóch hulajnóg, które rozpędzają się do około 50 km/h. Przeczytaj i zainspiruj się nimi razem z nami.

Kugoo M4

Kugoo M4 to hulajnoga, która stworzona została, aby przemierzać nią nierówne, nieco ekstremalne tereny. Natomiast jako pojazd miejski nie ma sobie równych. Kugoo M4 rozpędza się do 45 km/h i jest w stanie pokonać 45-kilometrową trasę. Taki pojazd gwarantuje szybką i pełną emocji podróż.

Zdumiewająca moc silnika i pojemność baterii

Bezszczotkowy silnik o mocy 500W pozwala na szybkie rozpędzenia się pojazdu do 45 km/h. Aby ruszyć z miejsca wystarczy delikatnie dodać gazu. Kugo M4 posiada trzy tryby jazdy, za pomocą których możemy ograniczyć maksymalną prędkość do 15km/h, 30 km/h, 45 km/h. Akumulator o pojemności 11 Ah pozwala na pokonanie dystansu 45 km. Czas ładowania baterii wynosi 5-6 godzin, co na tak duży zasięg hulajnogi jest bardzo dobrym wynikiem.

Jazda bez zastrzeżeń

10-calowe, pompowane opony oraz podwójny system ograniczania wstrząsów sprawiają, że jazda staje się niezwykle płynna. Wszystkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie zostają skutecznie wytłumione. Przedni oraz tylny hamulec tarczowy zapewniają skuteczne hamowanie, a oświetlenie LED poprawia widoczność na drodze po zmroku. Urządzenie możemy kontrolować za pomocą wyświetlacza LCD, który znajduje się na kierownicy pojazdu. Wyświetlane są na nim informacje takie jak: aktualna prędkość, przebieg czy poziom naładowania baterii. Kugoo M4 jest niezwykle poręczna za sprawą systemu składania, za którego pomocą złożymy kierownicę pojazdu wzdłuż podestu.

Techlife X6

Techlife X6 to hulajnoga, którą rozpędzisz się aż do 47 km/h i na jednym ładowaniu potrafi pokonać dystans 45 km. Tak świetne parametry pozwolą Ci na długie i szybkie podróżowanie. Nierówne tereny nie są mu przeszkodą, a wszelkie utrudnienia na drodze zostają bezproblemowo pokonane. Sportowy wygląd nadaje hulajnodze lekkiego pazura.

Doskonałe parametry 

Techlife X6 to doskonałe parametry. Jej maksymalna prędkość to 47 km/h, a zasięg to aż 45 km. Hulajnoga została wyposażona w bezszczotkowy silnik o mocy 600W. Tempomat pozwala na ustawienie stałej prędkości z jaką będzie się poruszać pojazd. Akumulator LG o pojemności 13 Ah do pełnego naładowania potrzebuje tylko 4 godzin, a więc spokojnie możemy ją szybko naładować i ponownie cieszyć się długimi podróżami.

Podkreślone szczegóły

Producent zadbał o to, żeby wszystko w pojeździe ze sobą dobrze współgrało. Podświetlony podest wyróżnia hulajnogę, ale także zapewnia lepszą widoczność na drodze użytkownika. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w mały wyświetlacz LCD, który informuje nas o aktualnej prędkości, przebiegu oraz poziomie naładowania baterii.

Jazda bez wstrząsów

Jazda hulajnogą Techlife X6 to płynne podróżowanie. Wszystko za sprawą 8,5-calowych opon oraz przedniego i tylnego amortyzatora, który tłumi wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Hamulec tarczowy oraz bębnowy skutecznie wytracają osiągniętą przez pojazd prędkość. Istnieje także możliwość złożenia hulajnogi, dzięki czemu zabierzemy ją wszędzie tam, gdzie chcemy.
 

Dokonaj słusznego wyboru!

Zainspirowany? Hulajnoga elektryczna o tak dużych zasięgach to idealny wybór dla Ciebie, gdy potrzebujesz w życiu trochę szaleństwa i nie lubisz sztywno trzymać się wyznaczonych ram. Decydując się na zakup hulajnogi o większej prędkości i zasięgu dokonujesz wyboru dzięki, któremu pojazd posłuży Ci zarówno do jazdy po mieście jak i do długiego podróżowania nim po nierównych terenach.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: